Exposanten 2018 - Mozaiek Festival Oss
447
page-template-default,page,page-id-447,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Mozaïekexpositie

Deelnemers 2018

 

Mozaïekgilde

www.mozaiekgilde.nl

Het Mozaïekgilde is een vereniging van Nederlandse kunstenaars. Professionals die met mozaïek kunstwerken maken, ook in opdracht. Ontdek de frisse en kleurrijke objecten of verbaas u juist over de ingetogen sfeer in het werk van de aangesloten kunstenaars. De leden zijn:

*Monique Boncz, www.mozamique.com

*Elsbeth Fokker, www.demozaiektafel.nl

*Jeanine Gerlofsma, www.mozaiekkamer.nl

*Sé van Weert, www.sevanweert.nl

*Antien Zuidberg, www.sweetmosaics.nl

*Jeannette van Wezenbeerg, www.eigenwijsmozaiek.nl

*Henny Borra, www.borramozaiek.com

*Ron en Marielle Beats, www.mozaiek-atelier-uden.nl

 

Gasten van het Mozaïekgilde

Internationale gasten:

*Uit UK:  Maddie Janes, www.maddiejanes.simpl.com

*Uit Duitsland: Gerda Schindler, www.mosaik-design.com

*Uit Zwitserland: Petra Camen

*Uit Duitsland: Manuela Scholten, www.scholten-mosaik.de

*Uit Duitsland: Claudia Kunert, www.scherbenzauber.de

*Uit Duitsland: Marita Schauerte, www.herzstuecke-mosaikkunst.de

*Uit Griekenland: Kostas Mountzouris, www.kostasmountzouris.com

*Uit Slovenië: Jana Mihelj, www.jana-majk.com

*Uit Duitsland: Leonie Böhnel, www.leotonie.de

*Uit Argentinië: Fernando Bekir, www.facebook.com/Fernandobekir-mosaicos

*Uit UK: Ivan Djidjev, www.ivandjidjev.com

*Uit UK: Dawn Aston, www.dawnaston.com

*Uit Spanje: Loreto Aznarte, www.estudiodemosaico.com

*Uit Duitsland: Ingrid Kammann

*Uit Duitsland: Eva Kappes – Jörss, www.eva-kappes-joerss.de

*Uit Duitsland: Christine Amrhein, www.komischervogelmosaik.de

*Uit Duitsland: Anna en Klaus-Peter Dyroff, www.mosaikkunst.de

*Uit Duitsland: Sabine Schüle, www.mosaikkreation.de

Nederlandse gasten

*Lisa Corso, www.mosaiclisa.com

*Patty van der Ende, www.endofdullart.nl

*Annet Teunissen, www.annetteunissen.nl

*Krista Georgaka, www.georgaka.com

*Janna Hagen, www.mozaieklagarto.nl

*Alex van der Heijden, www.alexvanderheijden.exto.nl

*Anda van Loenen, www.decoranda.nl

*Lily van Nunen, www.casadimozaiek.com

*Annelou Teunissen

*Diklah Zohar, www.psefas.nl

*Cobie Wijlens

*Hanneke van Helvoort, www.atelierkameleon.nl

*Ton van Grinsven

*Henk Welten

*Tina van der Heijden

*Anne-Marie Mulder, www.sunnyartatelier.nl

*Marieke Raaymakers

*Isodoah Paz Lopez

*Theodoor de Boer, www.tedmoza.nl

*Trudi en Colin Huigen, www.facebook.com/bavoniamozaiekenkunst

*Monique van der Weijden

*Anky Schoester

*Wilma Jacobi

*Groep “Mozaïek Makers”,  www.mozaiekmakers.nl

*Groep “Zorgatelier Auti-Synergie”

*Myrna Raster, www.rasecht.info

*Peter van der Toorn Vrijthoff, www.alldesign-nl.com

*Marlinda Weijers, www.wolkenvanger.com

*Lilian Fäustle, www.mandalaydesign.com

*Els Goudt

*Trudy en Colin Hijgen

Mozaïekschool Spilimbergo

Mozaïekschool Wilrijk

Mozaïekgilde werkt aan gezamenlijk beeld

Mozaïek van Kunstfabriek